Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zapisz się do newslettera

X

Wyszukiwarka

maszyny-rolnicze-button

wyposazenie-obor-button

Firma AGRO-INSTAL Paweł Chudy została utworzona w listopadzie 2002 roku.

Od początku swojego istnienia koncentrowaliśmy się na obsłudze gospodarstw produkujących mleko, a głównym profilem działalności firmy była sprzedaż i serwis urządzeń udojowych oraz schładzalników do mleka a także produktów higieny doju.

agro-instal-logo

Kolejne lata to ciągły rozwój firmy i poszerzanie portfolio produktów. Obecnie AGRO-INSTAL Paweł Chudy jest dynamicznie działającą firmą, reprezentującą na polskim rynku znane, międzynarodowe marki takie jak MILKLINE, AFIMILK, EUROTANKS-WEDHOLMS, STORTI, GEYER & HOSAJA, HETWIN, PELLON,AGRICOW i wiele innych z branży wyposażenia obiektów inwentarskich.   Posiadamy w swojej ofercie produkty i rozwiązania pozwalające kompleksowo wyposażyć każdą fermę mleczną w urządzenia do doju, schładzania mleka, żywienia, zagospodarowania odchodów, wentylacji itp. Oferujemy również pełen asortyment produktów wyposażenia obór, komfortu krów, higienicznego pozyskiwania mleka oraz części zamiennych.

We współpracy z firmami projektowymi i budowlanymi oferujemy kompleksowe realizacje inwestycji, od przygotowania założeń technologicznych, przez wykonanie projektu do wybudowania obiektu.

Równolegle z poszerzaniem oferty produktowej szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie naszym klientom profesjonalnego serwisu, dostępnego 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasi przedstawiciele handlowi codziennie odwiedzają dziesiątki gospodarstw dostarczając środki myjące, pielęgnacji wymion, filtry oraz akcesoria niezbędne w codziennej pracy producentów mleka i hodowców krów.

Zapewnienie profesjonalnej obsługi wymaga nie tylko odpowiedniego zaplecza technicznego, ale przede wszystkim kompetentnego i wyszkolonego zespołu ludzkiego. Dlatego wszyscy nasi pracownicy podnoszą swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach technicznych i produktowych organizowanych cyklicznie przez naszych partnerów handlowych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Witryna stworzona na platformie